O nas

Dobre poznanie się jest kluczem do udanej i owocnej współpracy

 

Nasi eksperci to doświadczeni eksperci w branży. Swoją wiedzę i umiejętności budowaliśmy współpracując z największymi polskimi portalami, między innymi: Gazeta.pl, WP.pl, Sport.pl, Money.pl, Pudelek.pl, Infor.pl, Wyborcza.pl, PoradnikZdrowie.pl, ABC Zdrowie.pl, Parenting.pl, SportoweFakty.pl, o2.pl, SpidersWeb.pl i wiele innych. Ta szeroka paleta partnerów pozwoliła nam zgłębić tajniki SEO i marketingu internetowego w różnych sektorach rynku.

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu także w e-commerce, potrafimy zrealizować pełen cykl projektu, począwszy od koncepcji, poprzez budowę sklepu, aż po skuteczne działania marketingowe i zwiększanie przychodów z kanałów SEO, SEM oraz social media. Nasza zaawansowana wiedza w tych obszarach przekłada się na konkretne, mierzalne rezultaty dla naszych klientów.

 

Współpracujemy zarówno z dużymi podmiotami, jak i małymi firmami na każdym etapie ich rozwoju. Rozumiemy, że każdy biznes jest inny i zawsze dostosowujemy nasze strategie do specyficznych potrzeb naszych klientów.

 

Nasze działania opieramy przede wszystkim na danych i naszym wieloletnim doświadczeniu

 

Wierzymy, że sukces w marketingu internetowym to efekt ciągłego uczenia się, testowania i optymalizacji. Dlatego też, bez względu na to, czy reprezentujesz dużą korporację, czy małą lokalną firmą, z nami zawsze będziesz krok przed konkurencją.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

 

Razem odkryjemy, jak daleko może Cię zaprowadzić dobra strategia, skuteczne działania SEO, oraz efektywnościowe podejście do kampanii Google Ads, Facebook Ads czy innych działań marketingowych.

Milena Jażdżewska – Chief Executive Officer

Milena Jażdżewska

SEO i marketingiem internetowym zajmuję się od 2009 roku. Zdobywałam wiedzę i doświadczenie pracując dla największych portali w Polsce, między innymi dla: Gazeta.pl, Sport.pl, Wyborcza.pl, oFeminin.pl, Newsweek i innych. Od samego początku mojej przygody z SEO wspieram i chętnie pomagam wypłynąć na szerokie wody internetu małym stronom i firmom. Od kilku lat intensywnie działam w e-commerce, gdzie miałam przyjemność współpracować z Fru.pl, a wciąż mam z Ravelo.pl, Ksiegarnią Internetową PWN i wieloma innymi sklepami. Szkolę z zakresu SEO i analityki internetowej. Samodzielnie realizowałam wiele projektów, które prowadziły do widocznych wzrostów w ruchu i przychodach.

 

Ukończyłam socjologię, a zdobyte na studiach umiejętności analitycznego myślenia pomagają mi przy każdym podejmowanym działaniu. Nie boję się eksperymentować i badać. Dzięki temu zdobywam wiedzę, która przynosi oczekiwane efekty. Znam HTML-a i CSS-a oraz podstawy PHP i Javy, a także całą masę narzędzi przydatnych w działaniach SEO, analityce i UX. Obecnie studiuję informatykę w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

 

Zapraszam do współpracy.
Milena Jażdżewska